Rezervem ile verilerin gücünü kullanın

“Restoranınızın geleceği için planlama zincirinin halkalarını oluşturuyoruz.”

Restoranda neler olup bittiğini görün

Restoranda neler olup bittiğini görün

Performansınızı kolayca değerlendirin

Performansınızı kolayca değerlendirin

Verileri okuyun ve planlama yapın

Verileri okuyun ve planlama yapın

Restoranınızın geleceğini planlayın

Restoranınızın geleceğini planlayın

Günümüz dünyasında yemek sektöründe kalıcılığı sağlamak ve müşteri memnuniyetini arttırmak için etkili araçlara ihtiyacınız var. Üretim ve kaynak planlama, restoranınız için her günü en iyi şekilde kurtarırken, aynı zamanda tasarruf sağlamayı, maliyetleri düşürmeyi, geleceği sağlam adımlarla planlamayı, riskleri azaltmayı ve büyüyebilmeyi mümkün kılar. Peki bir restoran rezervasyon sistemi ile üretim ve kaynak planlamanın nasıl bir ilişkisi olabilir?

Rezervem, restoran yönetim sürecinde elde ettiği verileri yararlı istatistiklere dönüştürerek restoranınız için tam bir performans değerlendirmesi sağlar. Oluşturulan restoran istatistikleri sayesinde geçmişteki eksiklikleri görerek geleceğe emin adımlarla yürümeniz kolaylaşır.

Otomatik olarak oluşturulan raporlar alın

Otomatik olarak oluşturulan raporlar alın

Rezervem’in restoran istatistikleri araçları sayesinde misafirlerinizin davranış ve eğilimlerine dair aylık oranların hesabını yapmanıza gerek kalmaz. O ay içerisinde kaç misafir ağırladığınız, ciro miktarları, No-Show rezervasyon sayısı ve toplam maliyeti gibi istatistikler ve çok daha fazlası Rezervem tarafından otomatik olarak hazırlanır ve indirilebilir Excel uzantılı raporlar haline getirilir ve kolayca indirebilirsiniz.

Üretim, Kaynak ve Maliyet Planlamayı Kolaylaştırın

Üretim, Kaynak ve Maliyet Planlamayı Kolaylaştırın

Restoran istatistikleri araçları sayesinde elde edeceğiniz günlük, haftalık ve aylık veriler rezervasyonların yoğun olduğu tarihler, misafir yorumları ve başarılı-başarısız hizmet türleri gibi alanlarda bilgi sahibi olmanızı ve gözden kaçırdığınız noktaları açıkça görüntüleyebilmenizi sağlar. Bu sayede daha kesin rakamlarla üretim ve kaynak planlaması yapabilir, restoranınızın aylık ve yıllık planlarını kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Rezervasyonlarınızın Kaynağını Öğrenin

Rezervasyonlarınızın Kaynağını Öğrenin

Rezervem’in sağladığı ücretsiz araçlarla yanlızca Google, Instagram ve Web Sitenizden gelen rezervasyonlar değil, farklı platformlardan gelen rezervasyonları da haftalık ve aylık olarak görüntüleyebilirsiniz. Böylece Zomato, Quandoo, Rezervin, TripAdvisor gibi platformlardan işletmenize gelen misafir oranını, bu platformların restoranınızın aylık gelirlerine ne düzeyde katkı sağladığını ve hangi platformlara yoğunlaşmanız gerektiğini kolayca belirleyebilirsiniz.

Geçmişe ve Geleceğe Aynı Anda Bakın

Geçmişe ve Geleceğe Aynı Anda Bakın

Mevcut ve gelecek ayların restoran istatistikleri indirilebilir formatlarda hizmetinize sunulurken geçmiş aylara yönelik veriler de saklanır ve geçmişe dönük kıyaslamalar, büyüme oranları, rezervasyon artış ve azalışları karşılaştırılabilir. Restoranınızın geçmişine ve geleceğine yönelik istatistikleri aynı anda görüntüleyebildiğinizde yeni kararlar almak ve misafir davranışlarına ilişkin analizler yaparak restoranınızın hizmet kalitesini en üst seviyelere çok daha kolay çıkarabilirsiniz.

Siz de Rezervem'in restoran rezervasyon sistemini ile zamandan kazanın, verimliliğinizi ve misafirperverliğinizi arttırın.

Sunset Grill&Bar
The Townhouse
Kiss The Frog
Mavi Balık Restorant
Rustyfork
Zanzibar
Köprüaltı
Lujo Hotel

Rezervem ile restoranınızın kapasitesini en üst düzeye çıkarmaya hazır mısınız?

Başvuru Formu