Rezervasyon Sisteminden Çok Daha Fazlası

Rezervem ile Gece Kulübü rezervasyonlarınızı kolayca yönetebilir, misafirlerinizle iletişimini güçlendirebilirsiniz. Sadece bu kadar mı? Elbette hayır! Misafirlerinize sms/e-posta bildirimleri yapabilir, konfirmasyon isteyebilir, ön ödeme talep edebilir ve geri bildirimler isteyebilirsiniz.

Rezervasyon Sisteminden Çok Daha Fazlası
Sortie - Club & Dinner
The Townhouse
The Rua Suadiye

En Kolay Restoran Rezervasyon Sistemi

Rezervasyon yönetiminde sorun yaşadığınızı ve müşteri kaybettiğinizi mi düşünüyorsunuz? Tüm bunları ortadan kaldıracak yepyeni bir restoran rezervasyon sistemi ile tanışmaya ne dersiniz?

Karışıklık sözcüğünü rafa kaldırıyoruz

Karışıklık sözcüğünü rafa kaldırıyoruz

Rezervem, rezervasyon yönetimini kusursuz bir noktaya taşıyarak restoranınızda ‘karışıklık’ sözcüğünü rafa kaldırıyor. Müşterilerinizden gelen rezervasyon taleplerini hiç vakit kaybetmeden kolayca karşılayabilir ve anında misafirlerinize sms ve e-posta bildirimleri yapabilirsiniz. Dakikalarca rezervasyon oluşturmakla uğraşmayın, Rezervem restoran rezervasyon sistemi ile rezervasyon oluşturma süresini 10-15 saniyeye düşürebilirsiniz.

Rezervasyon yönetimi şimdi çok daha kolay

Rezervasyon yönetimi şimdi çok daha kolay

Rezervem'in restoran rezervasyon sistemi sayesinde günlük rezervasyon takibi ile restoranınızda kaç masanın boş kaldığı ve daha ne kadar rezervasyon alabileceğinizi başarılı bir şekilde yönetebilirsiniz. Üstelik misafirlerinizin rezervasyon yaparken ‘doğum günü, yıl dönümü veya evlilik teklifi’ gibi notlarını etiketleme sistemi ile kolayca alabilirsiniz.

Web sitenizden ve Instagram hesabınızdan ücretsiz rezervasyon alın

Web siteniz ve Instagram hesabınızdan rezervasyonlar alın

Web siteniz ve Instagram hesabınızdan gelen rezervasyonları tek bir yerde toplayan Rezervem sayesinde, misafirlerinize daha kaliteli bir hizmet sunabilirsiniz. Misafirlerinize sms ve e-posta bildirimleri yaparak onlarla iletişimde kalabilirsiniz. Bu sayede Rezervem restoran rezervasyon sistemi ile unutulan ya da geç işlenen rezervasyonlardan kaynaklanan sorunları da ortadan kaldırabilirsiniz.

Otel, PMG & POS Sistemleri Entegrasyonu

POS & Telefon Entegrasyonu

Rezervem, tüm sistemleriniz ile kolayca entegre olur. Restoranlarınızda kullanılan POS Sistemleri (Micros RES 3700) ile entegre olarak misafirlerinizin tüketimlerini detaylıca inceleyebilir ve Rezervem'in güçlü Business Intelligence (İş Zekası) altyapısı ile verilerizi okunabilir ve anlamlı hale getirebilirsiniz.

Telefon - Santral Entegrasyonu ile de misafirlerinizi daha telefonu açmadan kolayca tanıyabilir ve onlara isimleri ile hitap ederek eşsiz bir deneyim yaşatabilirsiniz.

Misafirlerinizden geri bildirimler alın, hizmet kalitenizi arttırın

Misafirlerinizden geri bildirimler alın, hizmet kalitenizi arttırın

Misafirlerinizin memnuniyetini önemsiyor ama bu memnuniyeti ölçmede etkin bir sistem kuramıyorsanız Rezervem’in misafir geri bildirimleri özelliği ile tanışmaya hazır olun! Rezervem'in restoran rezervasyon sistemi ile misafirlerinizin restoranda geçirdikleri süre boyunca aldıkları hizmet kalitesi ve yaşadıkları deneyimi değerlendirmeleri isteyebilir ve misafirperverliğiniz arttırabilirsiniz.

TURK FATİH TUTAK
Neolokal
Sankai by Nagaya
OD Urla
Vino Locale
Sunset Grill&Bar
Divan Brasserie
Lokanta 1741
Lokanta Feriye
Inari Omakase
Kiss The Frog
Aheste Restaurant
The Townhouse
Paper Moon
Olden 1772
Mesai Karaköy
Sea Me Beach
Beykoz Kundura
Romu Ristorante
Amavi Alaçatı
Da Vittorio Ristorante Italiano İstanbul
ioki nau
Ouzo Roof Restaurant
Develi 1912
Sortie - Club & Dinner
Oligark İstanbul
Cotto Gastro
Azur Restaurants
The Rua Suadiye
Zeytin Tuzla
Zanzibar
Mavi Balık Restorant
Affine
Lujo Hotel
Alavya
Yacht Club Didim

Rezervem ile restoranınızın kapasitesini en üst düzeye çıkarmaya hazır mısınız?

Başvuru Formu