Otelinizde Kusursuz Misafir Deneyimi için Rezervem

Rezervem ile Otel Yönetim Sisteminize entegre olarak, restoran rezervasyonlarınızı oda numaraları üzerinden kolayca yönetebilir, misafirlerinizi bilgilendirebilir ve geri bildirimler alarak eşsiz bir deneyim yaşatabilirsiniz.

Otelinizde Kusursuz Misafir Deneyimi için Rezervem
Lujo Hotel
Yacht Club Didim

Rezervem ile restoran rezervasyon yönetimini daha verimli hale getirin!

Otelinizdeki restoranlarınızın rezervasyon yönetimi Rezervem ile çok kolay yönetebilir ve misafir memnuniyetinizi arttırabilirsiniz.

Otel yönetim sistemi ile entegre

Otel yönetim sistemi ile entegre

Rezervem, otel yönetim sisteminiz ile entegre olarak size zaman kazandırır. Ad soyad, telefon vb. bilgileri girmek yerine sadece oda numarası ile misafir bilgilerine kolayca ulaşabilir ve rezervasyon oluşturmak için vakit kaybetmezsiniz.

Başarı Hikayesi: Lujo Hotel
Misafirlerinizi kolayca bilgilendirin

Misafirlerinizi kolayca bilgilendirin

Misafirlerinize rezervasyonları ile ilgili sms ve e-posta ile bilgilendirme yapabilir ve dilerseniz konfirmasyon talep edebilirsiniz. Bu sayede misafirleriniz ile güçlü bir iletişim kurmuş olur ve misafirlerinize eşsiz bir deneyim sunabilirsiniz.

Misafirlerinizden geri bildirimler alın, hizmet kalitenizi arttırın

Misafirlerinizden geri bildirimler alın, hizmet kalitenizi arttırın

Misafirlerinizin memnuniyetini önemsiyor ama bu memnuniyeti ölçmede etkin bir sistem kuramıyorsanız Rezervem’in misafir geri bildirimleri özelliği ile tanışmaya hazır olun! Rezervem'in restoran rezervasyon sistemi ile misafirlerinizin restoranda geçirdikleri süre boyunca aldıkları hizmet kalitesi ve yaşadıkları deneyimi değerlendirmeleri isteyebilir ve misafirperverliğiniz arttırabilirsiniz.

Restoranlarınızın kapasitesini kolayca yönetin, verimliliğinizi arttırın

Restoranlarınızın kapasitesini kolayca yönetin, verimliliğinizi arttırın

Rezervem'in restoran rezervasyon sistemi sayesinde günlük rezervasyon takibi ile restoranınızda kaç masanın boş kaldığı ve daha ne kadar rezervasyon alabileceğinizi kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Misafirlerinizle iletişiminizi güçlendirebilir ve misafirperverliğinizi arttırabilirsiniz. Rezervem, size zamandan kazandırır, verimliğinizi ve performansınızı arttırır.

Otel, PMG & POS Sistemleri Entegrasyonu

Otel, PMS ve POS Sistemleri Entegrasyonu

Rezervem, tüm sistemleriniz ile kolayca entegre olur. Otel Yönetim Sistemlerine (OPERA PMS & Suite8) entegre olarak sadece oda numaraları üzerinden kolayca rezervasyon oluşturabilirsiniz. Ayrıca restoranlarınızda kullanılan POS Sistemleri (Micros RES 3700) ile de entegre olarak misafirlerinizin tüketimlerini detaylıca inceleyebilir ve Rezervem'in güçlü Business Intelligence (İş Zekası) altyapısı ile verilerizi okunabilir ve anlamlı hale getirebilirsiniz.

Rezervem ile Otelinizdeki Restoranlarınızı kolayca yönetin, verimliliğinizi ve misafir memnuniyetini arttırın.

Bizimle İletişime Geçin