Misafirperverliğin geleceği: Rezervem

Misafirperverliğin geleceği: Rezervem

Rezervem olarak, sadece bir restoran rezervasyon sistemi olmanın ötesinde, Türkiye'nin misafirperverlik sektörünü dönüştürmeyi hedefliyoruz. Restoranlarımıza sunduğumuz çeşitli özelliklerle yeme-içme deneyimini bir adım öteye taşıyoruz, çünkü inanıyoruz ki gelecekte misafirperverlik, teknolojiyle bütünleşmiş bir deneyimdir.

Misyonumuz, restoranlara sadece misafirperverlik sunmakla kalmayıp aynı zamanda teknolojik altyapıda öncü olmalarına da destek olmaktır. Rezervem olarak, restoranların iş süreçlerini optimize ederek zaman ve maliyet tasarrufu sağlamak, onlara eşsiz bir deneyim sunmak ve restoran sektörünün sürdürülebilir gelişimine katkıda bulunmak için kararlı bir şekilde çalışıyoruz.

Rezervem şu an başta İstanbul, İzmir ve Bodrum olmak üzere 100'e yakın restorana hizmet vermektedir. Bunların arasında Michelin yıldızlı restoranlarımız TURK FATIH TUTAK, Neolokal, OD Urla, Sankai by Nagaya ve Vino Locale bulunuyor. Fine dining kategorisinde çözüm sunduğumuz restoranlarımızdan bazıları ise Sunset Grill&Bar, Kiss The Frog, Lokanta 1741, Olden 1772, Inari Omakase, Aheste Pera ve Lokanta Feriye bulunmaktadır.

Rezervem ile restoranınızın kapasitesini en üst düzeye çıkarmaya hazır mısınız?

Başvuru Formu