Misafirlerinizi müdavimlere dönüştürün!

Verilerin gücünü kullanarak misafirlerinize daha kişiselleştirilmiş deneyimler yaşatabilir,
yeni müdavimler kazanabilir ve misafirperverliğinizi arttırabilirsiniz.

Misafirleriniz için kişiselleştirilmiş notlar alın

Misafirleriniz için kişiselleştirilmiş notlar alın

VIP misafirlerinizi ayrın ve listeler oluşurun

VIP misafirlerinizi ayrın ve listeler oluşurun

Doğum günü ve yıl dönümlerini kolayca takip edin

Doğum günü ve yıl dönümlerini takip edin

En konuk sever CRM uygulamasına sahip olun

En konuk sever CRM uygulamasına sahip olun

Misafirlerinize özel hissettirecek misafir yönetimi ile misafirperverliğinizi daha yüksek standartlara taşımaya ne dersiniz? Rezervem sayesinde misafirlerinizi kişisel bilgileri ile kaydedebilir, özel listeler ve VIP seçenekleri ile konuklarınıza daha kaliteli hizmetler sunabilirsiniz.

Misafirlikten müdavimliğe

Misafirlikten müdavimliğe

Bir restoran için misafir ilişkileri ne kadar güçlü olursa sadakat ve kârlılığın da o derece yükseleceğinden söz edebiliriz. Bu nedenle Rezervem'in misafir ilişkileri yönetim sistemiyle klasik ve modası geçmiş yöntemlerin ötesine geçebilirsiniz. Misafirlerinizin restoran deneyimlerini kişiselleştirerek onları en sadık misafirlere, oradan da müdavimlere dönüştürebilirsiniz.

Misafirlerinize bir yemekten daha fazlasını sunun

Yemekten fazlasını sunun

Misafirlerinize unutulmaz bir deneyim sunmak için kişiselleştirilmiş bir hizmet sunmak gerekir. Bunu sağlayabilmek için de misafirlerinizi iyi tanımaz gerekir. Rezervem ile misafirleriniz için anlamlı etiketler ve notlar alabilir, bunları rezervasyon ile ilişkilendirebilirsiniz. Bu sistem sayesinde misafirlerinize kişiselleştirilmiş ve unutulmaz bir deneyim yaşatabilirsiniz.

Tüm misafir geçmişi elinizin altında

Tüm misafir geçmişi elinizin altında

Misafirlerinizle ilgili kişisel ve özelleştirilmiş notlar alamının yanında tüm ziyaret geçmişini de görebilirsiniz. Sizi en son ne zaman ziyaret ettiği, iptal edilen rezervasyon sayıları, no-show sayıları ve harcamalarını kolayca görebilirsiniz. Bu veriler sayesinde misafirlerinize özel indirimler ve hediyeler verebilir, sizi tekrar ziyaret etmelerini sağlayabilirsiniz.

VIP ve özel listeler oluşturun

VIP ve özel listeler oluşturun

Tüm misafirler özeldir fakat bazı misafirler için daha özel bir ilgi gerekir. Bu gibi durumlarda misafirlerinizi VIP olarak işaretleyebilir ve gereken tüm özelleştirilmiş hizmeti almalarını sağlayabilirsiniz. Ayrıca ziyaret sayılarına ve harcamalarına göre misafirlerinizi yeni, bronz, gümüş ve altın listelerine alabilirsiniz.

Rezervem size zaman kazandırır

Rezervem size zaman kazandırır

Her gün rezervasyonları kontrol edip misafir listelerinizi düzenlemek için vakit harcamayın. Rezervem bazı sihirli güçlere sahiptir ve misafirlerinizi daha önceden belirlediğiniz kritelere göre otomatik olarak listelere ekler ve profillerini günceller. Size de geriye kalan zamanın keyfini sürebilirsiniz.

Güncel Blog Yazılarımız

Instagram'a rezervasyon butonu nasıl eklenir?
Instagram'a rezervasyon butonu nasıl eklenir?

Sosyal medyanın her geçen gün insan hayatını ele geçiren yanı, Instagram rezervasyonları gibi restoranlar açısından çok değerli bir özelliği gündeme getirir. Restoranların dikkat çekici yemekleri paylaştıkları Instagram’da misafirler için özel teklif...

Fine Dining nedir?
Fine Dining nedir?

Fine Dining, son zamanlarda oldukça revaçta olan bir akımdır. Gastronomik lezzetlerin sanatsal sunum biçimleri kullanılarak sergilendiği ve lezzeti estetik zevkle buluşturan bir sistem olan fine dining ve bu hizmeti veren restoranlar günümüzde son de...

Misafir datalarını anlamlı pazarlama verilerine dönüştürebilirsiniz?
Misafir datalarını anlamlı pazarlama verilerine dönüştürebilirsiniz?

İyi bir restoran rezervasyon yönetim sistemi, masa yönetimini kusursuz işleyen dişli çarklar gibi gerçekleştirmenize ve no-show oranını minimize edebilmenize olanak tanır. Ancak “mükemmel” bir restoran yönetim sistemi, yalnızca restoranınız için reze...

Siz de Rezervem'in restoran rezervasyon sistemini ile zamandan kazanın, verimliliğinizi ve misafirperverliğinizi arttırın.

Sunset Grill&Bar
The Townhouse
Cotto Gastro
Rustyfork
Zanzibar
Lokanta 1741
Develi 1912
Kiss The Frog
Mavi Balık Restorant
Köprüaltı
Millocal Restaurant
Gazebo Yeniköy
Yacht Club Didim
Lujo Hotel

Rezervem ile restoranınızın kapasitesini en üst düzeye çıkarmaya hazır mısınız?

Başvuru Formu