Misafirlerinizi müdavimlere dönüştürün!

Verilerin gücünü kullanarak misafirlerinize daha kişiselleştirilmiş deneyimler yaşatabilir,
yeni müdavimler kazanabilir ve misafirperverliğinizi arttırabilirsiniz.

Misafirleriniz için kişiselleştirilmiş notlar alın

Misafirleriniz için kişiselleştirilmiş notlar alın

VIP misafirlerinizi ayrın ve listeler oluşurun

VIP misafirlerinizi ayrın ve listeler oluşurun

Doğum günü ve yıl dönümlerini kolayca takip edin

Doğum günü ve yıl dönümlerini takip edin

En konuk sever CRM uygulamasına sahip olun

En konuk sever CRM uygulamasına sahip olun

Misafirlerinize özel hissettirecek misafir yönetimi ile misafirperverliğinizi daha yüksek standartlara taşımaya ne dersiniz? Rezervem sayesinde misafirlerinizi kişisel bilgileri ile kaydedebilir, özel listeler ve VIP seçenekleri ile konuklarınıza daha kaliteli hizmetler sunabilirsiniz.

Misafirlikten müdavimliğe

Misafirlikten müdavimliğe

Bir restoran için misafir ilişkileri ne kadar güçlü olursa sadakat ve kârlılığın da o derece yükseleceğinden söz edebiliriz. Bu nedenle Rezervem'in misafir ilişkileri yönetim sistemiyle klasik ve modası geçmiş yöntemlerin ötesine geçebilirsiniz. Misafirlerinizin restoran deneyimlerini kişiselleştirerek onları en sadık misafirlere, oradan da müdavimlere dönüştürebilirsiniz.

Misafirlerinize bir yemekten daha fazlasını sunun

Yemekten fazlasını sunun

Misafirlerinize unutulmaz bir deneyim sunmak için kişiselleştirilmiş bir hizmet sunmak gerekir. Bunu sağlayabilmek için de misafirlerinizi iyi tanımaz gerekir. Rezervem ile misafirleriniz için anlamlı etiketler ve notlar alabilir, bunları rezervasyon ile ilişkilendirebilirsiniz. Bu sistem sayesinde misafirlerinize kişiselleştirilmiş ve unutulmaz bir deneyim yaşatabilirsiniz.

Tüm misafir geçmişi elinizin altında

Tüm misafir geçmişi elinizin altında

Misafirlerinizle ilgili kişisel ve özelleştirilmiş notlar alamının yanında tüm ziyaret geçmişini de görebilirsiniz. Sizi en son ne zaman ziyaret ettiği, iptal edilen rezervasyon sayıları, no-show sayıları ve harcamalarını kolayca görebilirsiniz. Bu veriler sayesinde misafirlerinize özel indirimler ve hediyeler verebilir, sizi tekrar ziyaret etmelerini sağlayabilirsiniz.

VIP ve özel listeler oluşturun

VIP ve özel listeler oluşturun

Tüm misafirler özeldir fakat bazı misafirler için daha özel bir ilgi gerekir. Bu gibi durumlarda misafirlerinizi VIP olarak işaretleyebilir ve gereken tüm özelleştirilmiş hizmeti almalarını sağlayabilirsiniz. Ayrıca ziyaret sayılarına ve harcamalarına göre misafirlerinizi yeni, bronz, gümüş ve altın listelerine alabilirsiniz.

Rezervem size zaman kazandırır

Rezervem size zaman kazandırır

Her gün rezervasyonları kontrol edip misafir listelerinizi düzenlemek için vakit harcamayın. Rezervem bazı sihirli güçlere sahiptir ve misafirlerinizi daha önceden belirlediğiniz kritelere göre otomatik olarak listelere ekler ve profillerini günceller. Size de geriye kalan zamanın keyfini sürebilirsiniz.

Güncel Blog Yazılarımız

Restoran yönetimi için zaman kazandıran 8 ipucu ve püf nokta
Restoran yönetimi için zaman kazandıran 8 ipucu ve püf nokta

Bu içeriğimizde zaman tarafından kurulan söz konusu oyunda başarılı olmak isteyen ve restoran yönetimi için zaman kazanmayı hedefleyenler için 8 ipucu ve püf noktayı sıraladık. Bu ipuçları ve püf noktalar takip edildiğinde dijitalleşmenin ne kadar ön...

Instagram'dan nasıl rezervasyon alınır?
Instagram'dan nasıl rezervasyon alınır?

Restoran rezervasyon sistemi ile bir pazarlama aracı olarak Instagram'ı çok daha verimli kullanmak mümkündür desek, restoranınızı büyütmek için bu eşsiz avantaja sahip olmak istemez misiniz? Cevabınızın olumlu olduğunu duyuyor gibiyiz. Gelin restoran...

Misafirlerinizi en sadık müdavimlere nasıl dönüştürebilirsiniz?
Misafirlerinizi en sadık müdavimlere nasıl dönüştürebilirsiniz?

Restoranlar için misafirleriyle özel bir iletişim kurmaktan daha değerli hiçbir şey yoktur. Bir müşterinin restorana müdavim olabilmesini sağlayan etmenler arasında her ne kadar yemeğin lezzeti yer alsa da esasında en önemli husus, misafir ile kurula...

Siz de Rezervem'in restoran rezervasyon sistemini ile zamandan kazanın, verimliliğinizi ve misafirperverliğinizi arttırın.

TURK FATİH TUTAK
Neolokal
Sankai by Nagaya
OD Urla
Vino Locale
Sunset Grill&Bar
Divan Brasserie
Lokanta 1741
Lokanta Feriye
Inari Omakase
Kiss The Frog
Aheste Restaurant
The Townhouse
Paper Moon
Olden 1772
Mesai Karaköy
Sea Me Beach
Beykoz Kundura
Romu Ristorante
Amavi Alaçatı
Da Vittorio Ristorante Italiano İstanbul
ioki nau
Ouzo Roof Restaurant
Develi 1912
Sortie - Club & Dinner
Oligark İstanbul
Cotto Gastro
Azur Restaurants
The Rua Suadiye
Zeytin Tuzla
Zanzibar
Mavi Balık Restorant
Affine
Lujo Hotel
Alavya
Yacht Club Didim

Rezervem ile restoranınızın kapasitesini en üst düzeye çıkarmaya hazır mısınız?

Başvuru Formu