Rezervem ile verilerin gücünü kullanın

“Restoranınızın geleceği için planlama zincirinin halkalarını oluşturuyoruz.”

Restoranda neler olup bittiğini görün

Restoranda neler olup bittiğini görün

Performansınızı kolayca değerlendirin

Performansınızı kolayca değerlendirin

Verileri okuyun ve planlama yapın

Verileri okuyun ve planlama yapın

Restoranınızın geleceğini planlayın

Restoranınızın geleceğini planlayın

Günümüz dünyasında yemek sektöründe kalıcılığı sağlamak ve müşteri memnuniyetini arttırmak için etkili araçlara ihtiyacınız var. Üretim ve kaynak planlama, restoranınız için her günü en iyi şekilde kurtarırken, aynı zamanda tasarruf sağlamayı, maliyetleri düşürmeyi, geleceği sağlam adımlarla planlamayı, riskleri azaltmayı ve büyüyebilmeyi mümkün kılar. Peki bir restoran rezervasyon sistemi ile üretim ve kaynak planlamanın nasıl bir ilişkisi olabilir?

Rezervem, restoran yönetim sürecinde elde ettiği verileri yararlı istatistiklere dönüştürerek restoranınız için tam bir performans değerlendirmesi sağlar. Oluşturulan restoran istatistikleri sayesinde geçmişteki eksiklikleri görerek geleceğe emin adımlarla yürümeniz kolaylaşır.

Otomatik olarak oluşturulan raporlar alın

Otomatik olarak oluşturulan raporlar alın

Rezervem’in restoran istatistikleri araçları sayesinde misafirlerinizin davranış ve eğilimlerine dair aylık oranların hesabını yapmanıza gerek kalmaz. O ay içerisinde kaç misafir ağırladığınız, ciro miktarları, No-Show rezervasyon sayısı ve toplam maliyeti gibi istatistikler ve çok daha fazlası Rezervem tarafından otomatik olarak hazırlanır ve indirilebilir Excel uzantılı raporlar haline getirilir ve kolayca indirebilirsiniz.

Üretim, Kaynak ve Maliyet Planlamayı Kolaylaştırın

Üretim, Kaynak ve Maliyet Planlamayı Kolaylaştırın

Restoran istatistikleri araçları sayesinde elde edeceğiniz günlük, haftalık ve aylık veriler rezervasyonların yoğun olduğu tarihler, misafir yorumları ve başarılı-başarısız hizmet türleri gibi alanlarda bilgi sahibi olmanızı ve gözden kaçırdığınız noktaları açıkça görüntüleyebilmenizi sağlar. Bu sayede daha kesin rakamlarla üretim ve kaynak planlaması yapabilir, restoranınızın aylık ve yıllık planlarını kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Rezervasyonlarınızın Kaynağını Öğrenin

Rezervasyonlarınızın Kaynağını Öğrenin

Rezervem’in sağladığı ücretsiz araçlarla yanlızca Google, Instagram ve Web Sitenizden gelen rezervasyonlar değil, farklı platformlardan gelen rezervasyonları da haftalık ve aylık olarak görüntüleyebilirsiniz. Böylece Zomato, Quandoo, Rezervin, TripAdvisor gibi platformlardan işletmenize gelen misafir oranını, bu platformların restoranınızın aylık gelirlerine ne düzeyde katkı sağladığını ve hangi platformlara yoğunlaşmanız gerektiğini kolayca belirleyebilirsiniz.

Geçmişe ve Geleceğe Aynı Anda Bakın

Geçmişe ve Geleceğe Aynı Anda Bakın

Mevcut ve gelecek ayların restoran istatistikleri indirilebilir formatlarda hizmetinize sunulurken geçmiş aylara yönelik veriler de saklanır ve geçmişe dönük kıyaslamalar, büyüme oranları, rezervasyon artış ve azalışları karşılaştırılabilir. Restoranınızın geçmişine ve geleceğine yönelik istatistikleri aynı anda görüntüleyebildiğinizde yeni kararlar almak ve misafir davranışlarına ilişkin analizler yaparak restoranınızın hizmet kalitesini en üst seviyelere çok daha kolay çıkarabilirsiniz.

Güncel Blog Yazılarımız

Türkiye'nin Gururu: Rezervem ile Michelin Yıldızlı Şef Fatih Tutak İle Tanışın
Türkiye'nin Gururu: Rezervem ile Michelin Yıldızlı Şef Fatih Tutak İle Tanışın

Sizlere heyecan verici bir haberimiz var. Türkiye'nin önde gelen restoran rezervasyon sistemi olarak, Türk mutfağını uluslararası arenada temsil eden iki Michelin yıldızlı restoranlardan biri olan TURK FATİH TUTAK ile iş birliği yapmaya başladık. Bu ...

Instagram'dan nasıl rezervasyon alınır?
Instagram'dan nasıl rezervasyon alınır?

Restoran rezervasyon sistemi ile bir pazarlama aracı olarak Instagram'ı çok daha verimli kullanmak mümkündür desek, restoranınızı büyütmek için bu eşsiz avantaja sahip olmak istemez misiniz? Cevabınızın olumlu olduğunu duyuyor gibiyiz. Gelin restoran...

Restoranların kronik No-Show sorununa kalıcı bir çözüm: Ön ödemeli rezervasyon
Restoranların kronik No-Show sorununa kalıcı bir çözüm: Ön ödemeli rezervasyon

Restoranlar için no-show; kârlılık oranını düşüren, verimsizliği arttıran, ciddi oranlarda zarara sebep olan kronik bir problemdir. Rezervasyonunu tamamlayan misafirin rezervasyonuna gelmemesi, o misafir için yapılan hazırlıklar, ayırılan masa, dolul...

Siz de Rezervem'in restoran rezervasyon sistemini ile zamandan kazanın, verimliliğinizi ve misafirperverliğinizi arttırın.

TURK FATİH TUTAK
Neolokal
Sankai by Nagaya
OD Urla
Vino Locale
Sunset Grill&Bar
Divan Brasserie
Lokanta 1741
Lokanta Feriye
Inari Omakase
Kiss The Frog
Aheste Restaurant
The Townhouse
Paper Moon
Olden 1772
Mesai Karaköy
Sea Me Beach
Beykoz Kundura
Romu Ristorante
Amavi Alaçatı
Da Vittorio Ristorante Italiano İstanbul
ioki nau
Ouzo Roof Restaurant
Develi 1912
Sortie - Club & Dinner
Oligark İstanbul
Cotto Gastro
Azur Restaurants
The Rua Suadiye
Zeytin Tuzla
Zanzibar
Mavi Balık Restorant
Affine
Lujo Hotel
Alavya
Yacht Club Didim

Rezervem ile restoranınızın kapasitesini en üst düzeye çıkarmaya hazır mısınız?

Başvuru Formu