Misafirperverliğin Geleceği

Misafirperverliğin Geleceği: Rezervem

Michelin yıldızlı ve Fine Dining restoranların tercihi Rezervem ile restoran rezervasyon yönetiminin çok ötesinde, misafirlerinize eşsiz bir deneyim sunabilir ve hizmet kalitenizin takibini yapabilirsiniz.

Restoran Rezervasyon Uygulaması
TURK FATİH TUTAK
Neolokal
Sankai by Nagaya
OD Urla
Vino Locale
Sunset Grill&Bar
Divan Brasserie
Lokanta 1741
Lokanta Feriye
Inari Omakase
Kiss The Frog
Aheste Restaurant
The Townhouse
Paper Moon
Olden 1772
Mesai Karaköy
Sea Me Beach
Beykoz Kundura
Romu Ristorante
Amavi Alaçatı
Da Vittorio Ristorante Italiano İstanbul
ioki nau
Ouzo Roof Restaurant
Develi 1912
Sortie - Club & Dinner
Oligark İstanbul
Cotto Gastro
Azur Restaurants
The Rua Suadiye
Zeytin Tuzla
Zanzibar
Mavi Balık Restorant
Affine
Lujo Hotel
Alavya
Yacht Club Didim

Türkiye'nin Restoran Rezervasyon Sistemi

Rezervem ile rezervasyonlarınızı kolayca yönetebilir, daha telefonu açmadan arayan misafirinizi tanıyabilir ve misafirlerinizle iletişiminizi güçlendirebilirsiniz. SMS, WhatsApp SMS ve E-Posta bildirimleri yapabilir, konfirmasyon isteyebilir, ön ödeme talep edebilir ve geri bildirimler alabilirsiniz.

Restoran Rezervasyon Programı

Restoran rezervasyon yönetimi şimdi çok daha kolay

Rezervem, rezervasyon yönetimini kusursuz bir noktaya taşıyarak restoranınızda ‘karışıklık’ sözcüğünü rafa kaldırıyor. Müşterilerinizden gelen rezervasyon taleplerini hiç vakit kaybetmeden kolayca karşılayabilir ve anında misafirlerinize sms, whatsapp sms ve e-posta bildirimleri yapabilirsiniz. Dakikalarca rezervasyon oluşturmakla uğraşmayın, Rezervem'in restoran rezervasyon uygulaması ile rezervasyon oluşturma süresini 10-15 saniyeye düşürebilirsiniz.

Devamı
Tek bir tıklama ile misafirlerinizden ön ödeme talep edin

Kronik no-show sorununa kalıcı bir çözüm

Özellikle Fine Dining restoranlar için no-show oranlarını düşürmek, iş süreçlerinin bir gereği olup mutlaka tamamlanmasına ihtiyaç duyulan hedefler arasında kendini gösterir. Peki Rezervem'in Ön Ödemeli Rezervasyon özelliğiyle no-show oranlarını büyük ölçüde azaltabileceğinizi biliyor muydunuz?

Restoranların kronik problemine kalıcı bir çözüm sunan Ön Ödemeli Rezervasyon özelliği ile restoranınızın kapalı gişe olmasını sağlayın.

Devamı
Restoranınızın geleceği için profesyonel bir rota çizin

Restoranınızın geleceği için profesyonel bir rota çizin

Misafir geri bildirimleri ile işletmenizin tüm iş süreçlerindeki sorunları tek tek tespit etmeniz mümkün hale gelir. Personellerinizin misafirlerle birebir diyaloglarında ortaya çıkan sorunları, servis esnasında gözden kaçan hataları, yemekteki problemleri ve restoranın misafir nezdinde oluşturduğu atmosferin pürüzlerini misafir geri bildirimleri ile keşfetmek, gelecek iş süreçleriniz için oldukça değerli bir olanak sağlar.

Başarılı bir restoran rezervasyon sistemi ile sorunları tespit etmenizin akabinde enerjinizi doğru kanalize edebilir ve kalıcı çözümlere hızlıca ulaşabilirsiniz.

Devamı
Misafirlerinizi müdavimlere dönüştürün

Misafirlerinizi müdavimlere dönüştürün

Rezervem misafir yönetimi modülü ile tüm misafirlerinizin bir nevi arkadaşı olabilirsiniz. Tıpkı arkadaşların birbirlerine ait çeşitli bilgileri bildiği gibi sizler de misafirleriniz hakkında birçok bilgiyi bilerek aksiyon alabilirsiniz.

Misafirleriniz hakkında bildiğiniz bilgileri sisteme kaydedebilir ve bu bilgileri, misafirlerinizin özel tercihlerine yönelik profesyonel hizmet sağlamak için daima kullanabilirsiniz.

Devamı
Web siteniz ve Instagram sayfanızdan rezervasyonlar alın

Web siteniz ve Instagram sayfanızdan rezervasyonlar alın

Web siteniz ve Instagram sayfanızdan oluşturulan rezervasyonları tek bir yerde toplayan Rezervem, misafirlerinize daha kaliteli hizmet sunmanıza olanak sağlıyor.

Misafirlerinize sms ve e-posta bildirimleri yaparak onlarla iletişimde kalabilirsiniz. Bu sayede unutulan ya da geç işlenen rezervasyonlardan kaynaklanan sorunları da ortadan kaldırabilirsiniz.

Devamı
Tüm rezervasyonlar tek bir yerde

Misafirlerinize hediyeler ve indirimler verin

Hediyeleri kim sevmez ki. Restoranınıza gelen misafirlerinize çeşitli hediyeler vererek onları ödüllendirebilirsiniz. İlk kez gelen misafirinizi tekrar ağırlamak için bir hediye verebilir, mevcut misafirlerinizin sadakatini arttırmak için belli bir ziyaret sayısı veya harcama sonrası misafirlerinize verilmek üzere otomatik tanımlanan hediyeler de oluşturabilirsiniz.

Devamı
Otel, PMG & POS Sistemleri Entegrasyonu

POS & Telefon Entegrasyonu

Rezervem, tüm sistemleriniz ile kolayca entegre olabilir bir rezervasyon uygulamasıdır. Restoranlarınızda kullanılan POS Sistemleri (Micros, Simphony) ile entegre olarak misafirlerinizin tüketimlerini detaylıca inceleyebilir ve Rezervem'in güçlü Business Intelligence (İş Zekası) altyapısı ile verilerizi okunabilir ve anlamlı hale getirebilirsiniz.

Telefon - Santral Entegrasyonu ile de misafirlerinizi daha telefonu açmadan kolayca tanıyabilir ve onlara isimleri ile hitap ederek eşsiz bir deneyim yaşatabilirsiniz.

Rezervem Blog

Restoranların Kronik No-Show Sorununa Kalıcı Bir Çözüm
Restoranların Kronik No-Show Sorununa Kalıcı Bir Çözüm

Rezervem'in Ön Ödemeli Rezervasyon özelliğiyle no-show oranlarını büyük ölçüde azaltabileceğinizi biliyor muydunuz?

Restoran Rezervasyon Uygulaması
Restoran Rezervasyon Uygulaması

Restoran rezervasyonlarınızı yönetmekte sorun yaşıyor ve bu sebeple müşteri kaybettiğinizi mi düşünüyorsunuz? Tüm bunları ortadan kaldıracak yepyeni bir restoran rezervasyon uygulaması ile tanışmaya ne dersiniz?

Rezervem ile restoranınızın kapasitesini en üst düzeye çıkarmaya hazır mısınız?

Başvuru Formu